piątek, 13 grudnia 2013

15:59 czyli z cyklu - jestem w lesie.

''Niby nic. Niby nic takiego, tylko głupia wakacyjna miłość.''
 Dużo się zmieniło przez te 4 miesiące, moje zdanie w wielu sprawach się zmieniło. Dlatego usunęłam wszystkie wcześniejsze posty.
Przyjaźń z miłości? Nigdy, nie można kochać kogoś z kim się nie przyjaźnisz. To zaraz się rozpadnie. Miłość z przyjaźni.. tak to możliwe, ale czy warto? Sama jestem w tym miejscu i sama nie wiem co mam robić. Warto tracić przyjaciela? Który jest dla mnie wprost niesamowity... Bo w związku jak to związku są tematy tabu, których lepiej jest nie poruszać by nie ranić tej drugiej osoby. Ale wtedy to ja się duszę że nie mogę powiedzieć tego nikomu, bo tylko on był moim przyjacielem. 
''I MISS YOU''


\

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz