"Również jestem za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej, równanie ludzi z gównem, wymuszanie na nich bezmózgiego konformizmu, zabijanie samodzielnego myślenia, rujnowanie potencjału intelektualnego osób chcących rozwijać się w innym kierunku i wkręcanie chorych wartości nakazujących przedkładać dobro skrawka ziemi na którym mieszkamy nad dobro bliskich nam osób jest najlepszym co może spotkać człowieka".
co tu dużo mówić ten wpis mówi sam za siebie.
co bym zrobiła jako żona która przegrała z kochaną męża?- wojną..
czuła bym się strasznie. ktoś może powiedzieć jaka z ciebie patriotka BÓG HONOR OJCZYZNA
no właśnie ale czy jest to czymś honorowym zostawić swoją rodzinę?
niby nie ochronisz rodziny jeśli nie odeprzesz ataku, ale czy jesteś pewny że pomożesz i wrócisz?
,,patrzę przez okno, patrzę w nicość. zostałam sama, nie wiedziałam co mam zrobić. Mój świat runą bo nie było w nim już ciebie. Byłeś gdzieś tam,
ale nie myślałeś już o mnie...
Patrzę przez to samo okno i coś się w nim zmieniło, coś tam jest... Nie nie nie.. to ja się zmieniłam. Nauczyłam się żyć bez ciebie. W sumie to jestem zadowolona z takie obrotu sprawy że swoje już wycierpiałam. Że nie przyjdziesz tu jeszcze raz i nie zrujnujesz mi życia..
Tak jestem zadowolona, ale czy o to chodzi? By zatopić w sobie ten żal? Chciałabym z tobą pogadać lecz do ciebie cywilizacja jeszcze nie dotarła drogi W."
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz